Beni Ara
× Ana Sayfa Hakkımızda Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Referanslar İletişim
TürkçeEnglishPусский
0242 334 2838
+90 533 377 00 55

Saraydere Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, 2003 yılında, trafik müşavirliği olarak kurulmuştur. Çok kısa bir süre sonra müşterilerine daha kaliteli bir hizmet ve bu hizmeti tek bir elden sağlama amacı güderek Genel Sigorta ile sigortacılık sektörüne girmiştir.

Bu sektördeki zenginlikleri iç dinamiklerine başarılı bir şekilde entegre eden Saraydere Sigorta, sonrasında, sırasıyla, Şeker Sigorta, Finans Sigorta, Ak Sigorta acentelikleri ile sigortacılık sektöründeki müşteri portföyünü oluşturmuştur. Sağlamış olduğu güven ve o güvenin getirdiği özveri-sorumluluk duygusu, her geçen gün, Saraydere Sigorta’yı, daha ileri seviyeye ulaştırmıştır. Sigorta sektöründe yapılmış olan yasal düzenlemeler gereğince, zorunlu yükümlülükleri kısa bir süre içinde yerine getiren Saraydere Sigorta, 2008 yılında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği onaylı Sigorta Acenteliği Yetki Belgesini almaya hak kazanmıştır. Saraydere Sigorta, kuruluşundan beri, sigorta şirketlerinin ve müşterilerinin güvenini kazanarak Türkiye’nin en büyük Sigorta şirketlerinden olan Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Allianz Emeklilik, Ergo Sigorta, Groupama Sigorta, HDI Sigorta, Mapfre Genel Sigorta, Neova Sigorta, Ray Sigorta ve Sompo Japan Sigorta adına sigorta, aracılık ve danışmanlık hizmetlerini üstlendi.

Saraydere Sigorta olarak bünyemizde alanında 20 yıllık deneyime sahip finansal yatırım danışmanları bulundurmaktayız. Bu uzman danışmanlar müşterilerimize birikimlerini nasıl değerlendireceği, ne şekilde bu birikimlerin maksimum teminatla korunacağı ve yatırım araçlarının onlara en uygun katma değeri sağlama konularında yardımcı olmaktadırlar. Amacımız, müşterilerimizi sadece sigortalamak değil sonraki süreçlerde de onların ihtiyacı olan teknik desteği sağlamak; hedeflemiş oldukları getiriyi maksimum seviyeye yükseltmek, riski ise minimum düzeye indirgemektir.

Ak Sigorta
Allianz Sigorta
Doğa Sigorta
Ergo Sigorta
Generali Sigorta
Groupama Sigorta
Mapfre Sigorta
Neova Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Türk Nippon Sigorta
HDI Sigorta